عروس تفلون - داستان برند

درباره عروس تفلون

صنایع تولیدي عروس در سال 1373 و با نشان عروس در حالي وارد بازار لوازم خانگی کشور شد كه کمتر كسي انتظار داشت در مدت زمانی اندک خط تولید کارخانه در قیاس با سایر همتاهاي داخلی رشدی چشمگیر یافته و مترصد دستیابی و گذر از سطح تولید و كيفيت رقبای خارجی خود گردد .

بهره گيري از دانش روز در امر تولید در كنار مهارت و نيروي كار متخصص بدان جا رسيد كه صنايع توليدي عروس پس از اخذ گواهينامه هاي معتبر داخلي در زمينه كنترل كيفيت موفق به دريافت گواهينامه ايزو 9001-2008 از كشور انگلستان شد، همچنين گواهينامه هاي ايزو 14000 و 18000 نيز از ديگر گواهينامه هاي كنترل كيفيت هستند كه اخذ آنها در دستور كار شركت قرار گرفته است. در حال حاضر توليدات كارخانه عروس به صورت نيمه اتوماتيك بوده و با بهره گيري از فناوري هاي نوين در امر توليد و كنترل كيفيت و حركت به سمت تمام اتوماتيك نمودن خط توليد در آينده اي نزديك شاهد بالا رفتن هر چه بيشتر كيفيت محصولات و در نهايت رضايت مشتريان خواهيم بود.
در مقوله صادرات و ورود به بازارهاي بين المللي نيز مي توان از كشورهاي لبنان، ليبي،عراق و ارمنستان كه در سال هاي گذشته طرف قرارداد با صنايع توليدي عروس بوده اند نام برد. همچنين طي دو سال اخير محصولات عروس در كشور عراق و در قياس با ساير محصولات وارداتي به اين كشور (چين، ...) توانسته سهم عمده اي از بازار را به خود اختصاص دهد. در پايان توليدات متنوع عروس كه در مدلها ، طرحها و رنگ هاي مختلف عرضه مي شود مهر تاييدي است بر شعار هميشگي صنايع توليدي عروس كه مبناي آن پاسخگويي تمام سليقه هاي مشتريان است.تمام حقوق این سایت متعلق به صنایع تولیدی عروس می باشد.

طراحی و اجرا: گروه طراحی راوک کلیک